Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası – Kozan Sigorta Acenteliği

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Türkiye sınırları içinde karayolu yük taşımacılığı yapan firmalar için çok önemli bir olan Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk  Sigortası, Gulf Sigorta ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Poliçe, taşıma sırasında meydana gelecek bir rizikodan dolayı taşıyıcıya düşen mülk menfaatini sigortalı ve sigortacının mutabık kaldığı poliçe kapsamına göre teminat altına alır.

Yurtdışı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası’na sahip olmak, Nakliyat Emtea Sigortası’na gerek olmadığı anlamına gelmemektedir. Taşıyıcı firma için her iki ürün de elzemdir.

Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartları’nı incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Gulf Sigorta Nakliyat Sigortaları Tercih Edilmelidir?

  • 1962 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Gulf Insurance Group’ta her sigorta branşında olduğu gibi nakliyat konusunda da gerekli tecrübe ve birikim vardır.
  • Gulf Insurance Group, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 11 ülkede operasyonel olarak faaliyet gösteren en büyük ve çeşitli sigorta gruplarından biridir.
  • Kurumun geniş bir eksper /avukat /bilirkişi ağı mevcuttur.
  • Konusunda uzman (Taşımacılık Hukuku, Denizcilik Hukuku, Sigorta Hukuku) avukat kadrosuna sahiptir.
  • Ürün özelinde atanmış Hasar Uzmanı ve Hasar Yönetim Ağı vardır.
  • Sektörde müşteri ve aracılarına dijital imzalı sertifika düzenleme olanağı sunan sayılı firmalardandır.