Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Site ve Apartman Yönetimi Sigortası – Kozan Sigorta Acenteliği

Site ve Apartman Yönetimi Sigortası

APARTMAN VE SİTELERİN ORTAK KULLANIM YERLERİ ile İLGİLİ, APARTMAN YÖNETİM SİGORTASI adı altında çok özel bir paket sigorta poliçesi üretilmiştir.

Bildiğiniz gibi Apartman ve Site yöneticileri, Kat Mülkiyeti Kanununa göre ,bu sigortayı yaptırmak yöneticinin görevleri arasındadır.(K.M.K Md.35) Yaptırılmadığı takdirde meydana gelen bir hasardan yöneticiler sorumludur.

İstisnalar hariç, genellikle bu konu akla gelmez veya üzerinde durulmaz. Ortak yerlerde bir hasar olduğu zaman durumun farkına varılır. Sigortanın önemi işte bu durumlarda ortaya çıkar.

Site/Apartman Yönetimi Sigortası ne fayda sağlıyor ?

Site/Apartman Yönetimi Sigortası, ihtiyacınız olan pek çok teminatı tek bir poliçede bir arada sunuyor: Yangın, dahili su, terör, yangın mali mesuliyet, 3. şahıs sorumluluk, makine kırılması, emniyeti suistimal, taşınan para ve işveren sorumluluk.

Ayrıca, apartmanda çalışan görevlilerin karşılaşabileceği iş kazaları sonucunda apartman yönetiminin üstleneceği işveren sorumluluklarını da karşılıyor.

Yangın sonucunda sitenizin oyun parkı, asansör, merdiven, kazan dairesi gibi paylaşılan alanlarının göreceği zararlar da teminat altında.

Önemli Not: Burada tüm bilgileri yazmak mümkün değil. Eksiksiz ve daha genişbilgi, teklif istemeniz durumda mümkün olmaktadır. Okunabilmesi için kısa ve özyazılmıştır.

Formu bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.