Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
İşsizlik Sigortası – Kozan Sigorta Acenteliği

İşsizlik Sigortası

Siz değerli CardFinans müşterilerinin, istekleri dışında işsiz kalmaları (SSK) ve kaza veya hastalık sonucu geçici maluliyet ( Serbest Meslek Sahibi) hallerinde CardFinans kredi kartı son hesap ekstresi toplam borç bakiyesini teminat limitleri dahilinde QNB Finansbank’a ödeyen bir sigorta ürünüdür.

Ürün Teminatları

 • Kaza sonucu vefat
 • Kaza sonucu sürekli sakatlık
 • İstem dışı İşsizlik
 • Kaza veya hastalık sonucu geçici maluliyet
 • Kart hamilinin sorumluluğu
 • Gasp / Kapkaç; çanta-anahtar-cüzdan-ehliyet-kimlik nakit para

Kaza Sonucu Vefat & Sürekli Sakatlık

Bir kaza sonucu vefat veya sürekli sakatlık durumunun yaşanması durumunda; poliçede yazılı sigorta bedeli, sigortalı veya kanuni varislerine teminat kapsamında ödenmektedir.

İstem Dışı İşsizlik (Bordrolu Çalışanlar İçin Geçerli Olan Teminattır)

Sigortalının, sigorta süresi içinde isteği dışında işsiz kalması halinde bekleme süresinin sonundan itibaren geriye dönük ödenemiş Kredi Kart borcu ve ileri dönem toplam kredi kartı borcu sigorta teminatı altındadır.

Bu sigortadan doğan tazminat hakkı sadece QNB Finansbank’a ödenir.

Kaza Veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik (Serbest Meslek Sahipleri İçin Geçerli Olan Teminattır)

Sigortalının, sigorta süresi içinde isteği dışında bir kaza veya hastalık nedeniyle, geçici bir süre ile iş yapma yeteneğini kaybetmesi durumunda , poliçe kapsamındaki kredi kartının son ekstresindeki toplam borç tutarı (geriye dönük ödenmemiş kredi kart borcu ve ileri dönem toplam kredi kartı borcu) ödenecektir. Bu sigortadan doğan tazminat hakkı sigortalı adına sadece QNB Finansbank’a ödenir.

Kart Hamilinin Sorumluluğu

Kayıp ve çalıntı kart bildiriminin (ek kart dahil olmak üzere) QNB Finansbank’a yapılmasından önceki 24 saat içinde, kredi kartının sahtekarlık yoluyla kullanımı sonucunda yapılan harcamalara karşılık sigortalının yasal olarak sorumlu olduğu tutar poliçe üzerinde belirtilmiş limit dahilinde temin edilir.

Gasp-Kapkaç

İkametgah adresi dışında, günlük yaşantı esnasında üzerinizde bulundurabileceğiniz, çanta dahil olmak üzere, anahtar, kimlik belgeleri (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet)gibi para ile ölçülebilir kıymetlerinizin ve nakit paranızın çalınması ve hasarlanmasından meydana gelebilecek zararlar teminat altına alınmaktadır.

 • Ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport gibi kimlik belgeleri için tanzim edilecek bedel, söz konusu belgeleri tekrar çıkartabilmek için yapacağı masraflar ile sınırlı olup poliçe üzerinde belirtilen limit ile sınırlıdır.
 • Ziynet eşyası, seyahat biletleri, cep telefonları, taşınabilir bilgisayarlar, güneş gözlükleri, saatler, kredi kartları teminat dışındadır.

Cardfinans İşsizlik Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Ürünümüzden 18-50 yaş aralığındaki kişiler yararlanabilmektedir.

Ürün Avantajları;

 • Farklı plan alternatifleri ile 9 eşit taksitte ödeme imkanı bulunmaktadır.
 • CardFinans kredi kartı müşterilerinin, işsiz kalmaları halinde son ekstra ve ileriye dönük borç bakiyesi yüksek teminat limitleri dahilinde QNB Finansbank’a ödenir.
 • CardFinans kredi kartı müşterilerinin, kaza sonucu sürekli sakat kalmaları halinde son hesap ekstresi toplam borç bakiyesi yüksek teminat limitleri dahilinde QNB Finansbank’a ödenir.

Teminat ve Prim Tablosu:

         Teminatlar       1.Alternatif        2.Alternatif        3.Alternatif      4.Alternatif
İstem Dışı İşsiz Kalma            1.500 TL         1.000 TL         1.500 TL          1.500 TL
Kaza Sonucu Vefat           10.000 TL        10.000 TL         10.000 TL         15.000 TL
Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık           10.000 TL        10.000 TL         10.000 TL         15.000 TL
Kart Hamilinin Sorumluluğu             150 TL           150 TL         150 TL         150 TL
Gasp-Kapkaç        Nakit Para 0TL           75 TL         75 TL         150 TL
      Özel Eşyalar 0TL           425 TL         425 TL          850 TL

Not: Teminatlar ve limitler poliçenize bağlı olarak değişiklik gösterebilir.