Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
İş Güvenliği Uzmanları Mesleki Sorumluluk Sigortası – Kozan Sigorta Acenteliği

İş Güvenliği Uzmanları Mesleki Sorumluluk Sigortası

İş Güvenliği Uzmanları Mesleki Sorumluluk Sigortası

Acenteliğimizinuzman bir acente olmasında, Mesleki sorumluluk sigortalarının gelişmesinde, acenteliğimizin kurucusu Yeminli Mali Müşavir Servet Kozan’ın çok büyük emeği olmuştur. MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI konusunda Uzman ve Araştırmacı bir kişidir. Yeminli Mali Müşavir Servet Kozan’ın ve KOZAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZİN önerileri ve katkıları ile ANADOLU SİGORTA Sorumluluk Sigortası Müdürlüğü’nün yoğun çalışması sonucu, Mesleki Sorumluluk Sigortası poliçesi sizin karşılaşabileceğiniz risklere ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek hale getirilmiştir.

 

–          1. Yenilemede: %5

–          2. Yenilemede: %10

–          3. Yenilemede:%15

–          4. ve daha sonraki yenilemelerde: %20

 

Not: Poliçe kapsamında bir tazminat ödemesi yapılması,hasar dosyası açılmış olması, ara verdikten sonra yeni poliçe düzenlenmesi ve diğer şirketlerden gelen poliçeler için ilk yıl DEVAMLILIK İNDİRİMİ UYGULANMAZ.

 

Sigorta Süresi

 

Tarife fiyatları yıllık sigorta esasına göre belirlenmiştir. Bir yıldan kısa süreli sigortalarda aşağıdaki oranlarda prim uygulanır.

 

Sigorta Süresi Yıllık Primin

1 aya kadar %25’i

2 aya kadar %35’i

3 aya kadar %45’i

4 aya kadar %55’i

5 aya kadar %65’i

6 aya kadar %75’i

7 aya kadar %85’i

7 aydan fazla %100’ü

 

Teminat Limiti

Talep başı limit yukarıdaki belirtilen seçeneklerden biri olacak, yıllık toplam, bu limitin gruptaki sigortalı sayısıyla çarpılmasıyla bulunacaktır.

Seçilen talep başı limite karşılık gelen primin gruptaki sigortalı sayısı ile çarpılması sonucu toplam prim üzerinden aşağıdaki indirim uygulanacaktır.

 

İş Güvenliği Uzmanı sayısının,

 

3’ ten az olması durumunda: İndirim uygulanmayacaktır.

3-5 arası olması durumunda : %15 indirim uygulanacaktır.

6-10 arası olması durumunda : %20 indirim uygulanacaktır.

11-20 arası olması durumunda : %25 indirim uygulanacaktır.

20’den fazla olması durumunda : %30 indirim uygulanacaktır.

Önemli Not: Burada tüm bilgileri yazmak mümkün değil. Eksiksiz ve daha genişbilgi, teklif istemeniz durumda mümkün olmaktadır. Okunabilmesi için kısa ve özyazılmıştır.

Formu bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.