Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Hakkımızda – Kozan Sigorta Acenteliği
 

1982 yılında Servet Kozan’ ın Anadolu Sigorta’ dan acentelik almasıyla başlayan kuruluşumuz bir süre, Servet Kozan olarak faaliyetine devam etti. Daha sonra Birsen Kozan ünvanı ile faaliyetini sürdürdü.


Kozan Sigorta

1982 yılında Servet KOZAN’ ın ANADOLU SİGORTA’ dan ACENTELİK almasıyla başlayan kuruluşumuz bir süre, Servet Kozan olarak faaliyetine devam etti. Daha sonra BİRSEN KOZAN ünvanı ile faaliyetini sürdürdü. 1990 Yılında Birsen KOZAN ve Servet KOZAN ortaklığında KOZAN SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ. kuruldu.

Başlangıçtan bu yana ilkemiz, küçük büyük müşteri ayrımı yapmadan sigortalılarımızla iş birliği içerisinde, ilkeli, dürüst, kaliteli, hızlı çağdaş bir hizmet vererek, müşteri veli nimetimizdir anlayışıyla, sevgi ve saygı içinde, İlk günkü şevk ve heyecanla 40 YILDIR çalışmalarımız devam etmektir. Sizleri de sigortalımız olarak aramızda görmekten, sizin sigortacınız olmaktan büyük mutluluk duyacağız. En güzel günler sizlerin olsun.

40 yıllık ANADOLU SİGORTA acentesi olarak YMM ve SMMM Mesleki Sorumluk sigortalarının gelişmesinde emeği olan uzman bir acenteyiz. Bu konuda belli kurumların ve grupların davetiyle sunumlar ve bilgilendirme toplantıları yaptık, bir çok YMM ve SMMM’nin sigortalarını gerçekleştirdik. Saygılarımızla,