Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7571922/kozansigorta.com.tr/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Çağdaş Koruma Planı – Kozan Sigorta Acenteliği

Çağdaş Koruma Planı

Trafikte, sokakta her an gasp ve kapkaç riski ile karşı karşıyayız. Çağdaş Koruma Planı sayesinde çantanızın çalınması halinde, kayıplarınız kısa sürede telafi edilir, çalınma korkusunu yaşamazsınız. Çağdaş Koruma Planı, çantanızı/cüzdanınızı kapkaça karşı korurken, sizin de 3. şahıslara karşı doğabilecek sorumluluklarınızı güvence altına alır.

Çağdaş Koruma Planı Hangi Teminatları Sağlıyor? 

  • Gasp-Kapkaç sonucu oluşan nakit para zararları
  • Gasp-Kapkaç sonucu oluşan çanta-anahtar-cüzdan-ehliyet-kimlik zararları
  • Kişisel 3. Şahıs Sorumluluk zararları
  • Hukuksal Koruma
  • Acil Ambulans & Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Gasp-Kapkaç

İkametgah adresinizin dışında ve günlük yaşantınız esnasında üzerinizde bulundurabileceğiniz, çanta dahil olmak üzere, anahtar, kimlik belgeleri (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet) gibi para ile ölçülebilir kıymetlerinizin ve nakit paranızın çalınması ve hasarlanmasından meydana gelebilecek zararlar poliçe kapsamında güvence altına alınmaktadır. Ehliyet, nüfus cüzdanı ve pasaport gibi kimlik belgeleri için tanzim edilecek bedel, söz konusu belgeleri tekrar çıkartabilmek için yapacağı masraflar ile sınırlı olup poliçe üzerinde belirtilen limit ile sınırlıdır. Ziynet eşyası, seyahat biletleri, cep telefonları, taşınabilir bilgisayarlar, güneş gözlükleri, saatler, kredi kartları teminat dışındadır.

Kişisel 3.Şahıs Sorumluluk

Sizin ve birlikte yaşadığınız aile bireylerinin 3. kişilere verebileceğiniz zararlar nedeniyle ortaya çıkabilecek “kişisel sorumluluklarınıza” teminat sağlanmaktadır.

Hukuksal Koruma

Hukuksal uyuşmazlıklarda ortaya çıkan vekalet ücreti, danışmanlık ücreti, hakem ücreti gibi dava masrafları teminat kapsamına alınmaktadır. 

Acil Ambulans & Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Acil durumlar kapsamında; karşılaşabileceğiniz acil sağlık vakalarında ambulans hizmetlerinden 1 sene boyunca sınırsız olarak faydalanabilir ve her türlü sağlık sorunlarınız için 7 gün 24 saat telefon yoluyla uzman hekimler tarafından tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çağdaş Koruma Planı Diğer Avantajları;

Tarafınıza, poliçenizin ekinde gönderilecek  “kişiye özel kart”  ile üye sağlık kuruluşlarının sağlamış olduğu indirimler ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. 54 ilde bulunan toplam 1650 anlaşmalı kurumda %5 ile %40 arasında değişen oranlarda indirim avantajlarından ve hem sağlık harcamalarında hem de ilaç-kozmetik ürünleri taleplerinizde özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

2  farklı limit alternatifinden dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Teminatlar              1. Alternatif    2. Alternatif
Gasp-Kapkaç       Nakit Para          150 TL          300 TL
     Özel Eşyalar          600 TL         1.200 TL
Kişisel 3.Şahıs Sorumluluk         2.500 TL         4.000 TL
Hukuksal Koruma         1.000 TL         2.000 TL
Acil Ambulans & Tıbbi Danışmanlık          DAHİL          DAHİL 

Not: Teminatlar ve limitler poliçenize bağlı olarak değişiklik gösterebilir

Bu poliçeyi QNB Finansbank şubelerinden satın alabilirsiniz.